Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Каструля Ardesto серії Gemini артикул AR1947CS. Має діаметр 22 см та об'єм 4,4 л. Виготовлена з високоякісної нержавіючої сталі, стійкої до деформації та дії агресивних речовин. Укомплектована кришкою з жароміцного скла з отвором для виходу пари. Підходить для всіх типів плит, включаючи індукцію. Не рекомендується мити в посудомийній машині.
Матеріал: нержавіюча сталь
Матеріал ручок: нержавіюча сталь з силіконовим покриттям
Об'єм, л: 4.4
Діаметр, см: 22
Кришка з термостійкого скла з отвором для виходу пари. Мірна шкала: так
Товщина стінок, мм: 0.5
Товщина дна, мм: 2.9
Сумісність з плитами: газові, електричні, склокерамічні, галогенні, індукційні
Очищення в посудомийній машині: не рекомендовано
Матеріал: нержавіюча сталь
Матеріал ручок: нержавіюча сталь з силіконовим покриттям
Об'єм, л: 4.4
Діаметр, см: 22
Кришка з термостійкого скла з отвором для виходу пари. Мірна шкала: так
Товщина стінок, мм: 0.5
Товщина дна, мм: 2.9
Сумісність з плитами: газові, електричні, склокерамічні, галогенні, індукційні
Очищення в посудомийній машині: не рекомендовано
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Тип | Каструля |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Діаметр каструлі | 22 см |
| Висота каструлі без кришки | 15 см |
| Висота каструлі з кришкою | 18 см |
| Товщина стінок посуду | 0.5 мм |
| Тип дна | Багатошарове |
| Зовнішнє покриття | без покриття |
| Внутрішнє покриття | нержавіюча сталь |
| Кришка | скло |
| Ручка | Комбінований |
| Мірна шкала | Так |
| Колір | Сріблястий |
| Тип плити | Електрична, Склокерамічна, Індукційна, Газова |
| Кількість предметів в наборі | 2 |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Об`єм | 4.4 л |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 2 кг |
| Діаметр під кришку | 21 см |
| Потовщене дно | Так |
| Товщина дна | 2.9 мм |
| Спосіб кріплення ручок | Клепочное з'єднання |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Використання в духовці | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Отвір на кришці для в виходу пари; Мірна шкала |
| Наявність | Да |
| Матеріал кришки | Стекло |
| Форма | Кругла |
| Матеріал для ручки | Нержавіюча сталь; Пластик |
| Діаметр, см | 22 |
| Сумісність з джерелами тепла | Усі види плит; Газові плити; Електричні плити; Індукційні плити; Мікрохвильові печі |
| Країнавиробник товару | Китай |
| Тип кріплення ручок | Клепкове |
| Місткість, л | 4.01-5 |
- Ціна: 890 ₴





