Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сковорода Ardesto серії Gemini артикул AR1226A. Має діаметр 26 см. Виготовлена з кованого алюмінія з антипригарним покриттям Xylan Plus, стійкого до деформації та дії агресивних речовин. Підходить для всіх типів плит, включаючи індукцію. Не рекомендовано мити в посудомийній машині.
Матеріал: кований алюміній
Діаметр: 26 см
ДІаметр дна: 22.7 см
Висота стінок: 7.2 см
Товщина стінок: 3.7 мм
Товщина дна: 3.8 мм
Колір: чорний
Антипригарне покриттям: мармурове, Xylan Plus, 2 шари
Ручка: бакеліт з пориття SOFT TOUCH. Кришка з термостійкого скла з отвором для виходу пари.
Сумісність з плитами: газові, електричні, склокерамічні, галогенні, індукційні.
Використання в посудомийній машині: ні
Матеріал: кований алюміній
Діаметр: 26 см
ДІаметр дна: 22.7 см
Висота стінок: 7.2 см
Товщина стінок: 3.7 мм
Товщина дна: 3.8 мм
Колір: чорний
Антипригарне покриттям: мармурове, Xylan Plus, 2 шари
Ручка: бакеліт з пориття SOFT TOUCH. Кришка з термостійкого скла з отвором для виходу пари.
Сумісність з плитами: газові, електричні, склокерамічні, галогенні, індукційні.
Використання в посудомийній машині: ні
| Основні | |
|---|---|
| Тип посуду | Сковорода універсальна (класична) |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 2 шт. |
| Матеріал | Алюміній |
| Форма | Кругла |
| Верхній діаметр посуду | 26 (см) |
| Довжина посуду | 44 см |
| Ширина посуду | 26 см |
| Висота стінок | 7.2 см |
| Знімна ручка | Ні |
| Антипригарне покриття | Мармур |
| Кількість ручок | 1 |
| Матеріал ручок | Бакеліт |
| Індикатор нагріву | Ні |
| Підходить для індукційних плит | Так |
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело нагріву | Газова плита, Індукційна плита, Електрична плита (чавунні конфорки) , Електрична плита (склокераміка), Для всіх видів плит |
| Особливості | Потовщене дно |
| Додаткові характеристики | |
| Багатошарове дно | Так |
| Товщина дна | 3.8 мм |
| Товщина стінки | 3.7 мм |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Зливний носик | Ні |
| Колір | Чорний |
| Вага | 2 кг |
| Використання в духовці | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Сковорідки традиційні |
| Наявність | Да |
| Кришка | Є |
| Матеріал кришки | Стекло |
| Внутрішнє покриття | Тефлонове |
| Діаметр, см | 26 |
| Сумісність з джерелами тепла | Усі види плит; Газові плити; Електричні плити; Індукційні плити |
| Країнавиробник товару | Китай |
| Тип кріплення ручок | Гвинове |
- Ціна: 1 049 ₴







