Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сковорода Ardesto серії Black Mars Alcor артикул AR1926BML. Має діаметр 26 см. Виготовлена з кованого алюмінія з антипригарним багатошаровим покриттям PFLUON, стійкого до деформації та дії агресивних речовин. Має зручну ергономічної форми soft-touch ручку. Підходить для всіх типів плит, включаючи індукцію. Не рекомендовано мити в посудомийній машині.
Матеріал: кований алюміній
Матеріал ручки: бакеліт із Soft-touch покриттям
Колір: чорний
Антипригарне покриття: PFLUON, 5 шарів
Діаметр, см: 26
ДІаметр дна: 18 см.
Товщина стінок, мм: 4.5
Висота стінок, см: 6.5
Товщина дна, мм: 4.9
Сумісність з плитами: газові, електричні, склокерамічні, галогенні, індукційні
Очищення в посудомийній машині: не рекомендується
Матеріал: кований алюміній
Матеріал ручки: бакеліт із Soft-touch покриттям
Колір: чорний
Антипригарне покриття: PFLUON, 5 шарів
Діаметр, см: 26
ДІаметр дна: 18 см.
Товщина стінок, мм: 4.5
Висота стінок, см: 6.5
Товщина дна, мм: 4.9
Сумісність з плитами: газові, електричні, склокерамічні, галогенні, індукційні
Очищення в посудомийній машині: не рекомендується
| Основні | |
|---|---|
| Тип посуду | Сковорода універсальна (класична) |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 2 шт. |
| Матеріал | Алюміній |
| Форма | Кругла |
| Верхній діаметр посуду | 26 (см) |
| Довжина посуду | 44 см |
| Ширина посуду | 26 см |
| Висота стінок | 6.5 см |
| Знімна ручка | Ні |
| Антипригарне покриття | Тефлон |
| Кришка | скло |
| Кількість ручок | 1 |
| Матеріал ручок | Пластик |
| Індикатор нагріву | Ні |
| Підходить для індукційних плит | Так |
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело нагріву | Газова плита, Індукційна плита, Електрична плита (чавунні конфорки) , Електрична плита (склокераміка), Для всіх видів плит |
| Особливості | Потовщене дно |
| Додаткові характеристики | |
| Багатошарове дно | Так |
| Товщина дна | 4.9 мм |
| Товщина стінки | 4.5 мм |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Зливний носик | Ні |
| Колір | Чорний |
| Вага | 2 кг |
| Використання в духовці | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Сковорідки трдиційні |
| Наявність | Да |
| Матеріал кришки | Стекло |
| Внутрішнє покриття | Тефлонове |
| Діаметр, см | 26 |
| Сумісність з джерелами тепла | Усі види плит; Газові плити; Електричні плити; Індукційні плити |
| Країнавиробник товару | Китай |
| Тип кріплення ручок | Гвинтове |
| Стан товару | Новий |
- Ціна: 1 519 ₴







