Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Англійська мова є невід'ємною частиною культурного суспільства. Англійський алфавіт для дітей — це хороший спосіб навчання англійської мови для вашої дитини в ігровій формі. Магнітні літери з легкістю кріпляться на будь-якій металевій поверхні (холодильник, посудомийна машина, магнітна дошка), дозволяючи вашій дитині складати літери в слова. Літери англійського алфавіту виготовлені з екологічно чистого і нетоксичного матеріалу, який легко згинається, але не ламається. Набір складається з 52 літер. Відправка в день замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Магнітні букви і цифри |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Колір | Червоний |
| Кількість складових елементів | 52 шт. |
| Особливості | На магніті |
| Стан | Новий |
| Інклюзивні іграшки | Ні |
| Розміри | |
| Ширина | 35 мм |
| Висота | 35 мм |
| Вага | 40 г |
| Товщина | 8 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Пластикова коробка |
| Довжина упаковки | 150 мм |
| Ширина упакування | 140 мм |
| Висота упаковки | 55 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність | Да |
| Комплектація | 52 елементи |
| Країнавиробник товару | Україна |
- Ціна: 350 ₴





