Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Глибока сковорода ARDESTO Gemini Gourmet стане незамінною помічницею на кожній кухні. Виготовлено виріб з легкого та безпечного для здоров’я та довкілля матеріалу – кованого алюмінію, який має гарну теплопровідність. Матеріал швидко нагрівається та рівномірно розподіляє тепло, скорочуючи час приготування. Не іржавіє, не окислюється й зберігає смак страв. Діаметр виробу чорного кольору – 24 см.
Додаткові характеристики:
Діаметр - 26.5 см
Товщина стінок - 2.3 мм
Товщина дна - 2.7 мм
Висота стінок - 7 см
Матеріал - кований алюміній
Внутрішнє покриття - мармурове
Додаткові характеристики:
Діаметр - 26.5 см
Товщина стінок - 2.3 мм
Товщина дна - 2.7 мм
Висота стінок - 7 см
Матеріал - кований алюміній
Внутрішнє покриття - мармурове
| Основні | |
|---|---|
| Тип посуду | Сковорода глибока |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Алюміній |
| Форма | Кругла |
| Верхній діаметр посуду | 24 (см) |
| Довжина посуду | 42 см |
| Ширина посуду | 24 см |
| Висота стінок | 7 см |
| Знімна ручка | Ні |
| Антипригарне покриття | Мармур |
| Кришка | жаростійке скло |
| Кількість ручок | 1 |
| Матеріал ручок | Бакеліт |
| Індикатор нагріву | Ні |
| Підходить для індукційних плит | Так |
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Додаткові характеристики | |
| Багатошарове дно | Так |
| Товщина дна | 2.7 мм |
| Товщина стінки | 2.3 мм |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Зливний носик | Ні |
| Колір | Чорний |
| Використання в духовці | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Традиційні ховрахи |
| Особливості | Можна мити в посудомийці |
| Наявність | Да |
| Странапроизводитель товару | Китай |
| Діаметр, см | 24 |
| Матеріал кришки | Жаропічне скло |
| Тип міцності ручки | гвинтове |
| Сумісність з джерелами тепла | Усі типи плит; Газові плити; Індукційні плити; Електричні плити |
| Внутрішнє покриття | Мармурове; Антипригарне покриття |
- Ціна: 770 ₴








