Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тарілка супова ARDESTO Trento, 21,5 см, чорного кольору довго не втратить актуальності. Лінійка посуду ARDESTO Trento в скандинавському стилі – прості форми та мінімалізм кольорів. У стриманому дизайні виробів втілено любов до лаконічності та функціональності. Посуд із кераміки – екологічно чистого матеріалу, має гармонійний вигляд як на повсякденному, так і святковому столі та подарує неймовірний комфорт використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Тип тарілки | Супова |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Кераміка |
| Діаметр | 215 мм |
| Довжина | 215 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Висота | 60 мм |
| Колір | Чорний |
| Декоративне оформлення | Без декору |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Об`єм | 700 мл |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Супова тарілка |
| Особливості | Можна мити в посудомийній машині; Можна використовувати в мікрохвильовій печі |
| Серія | Trento |
| Кількість предметів, шт | 1 |
| Наявність | Да |
| Сегмент | HoReCa; Для дому |
| Готовий до відправлення | Готовий до відправлення |
| Країнаф виробник товару | Китай |
- Ціна: 150 ₴






