Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чашка-овечка стане найсмішнішим і найулюбленішим предметом у родині. Більше ніколи дитина не буде вередувати, не бажаючи пити чай або какао. Подвійне міцне скло залишиться холодним, навіть якщо ви наллєте окріп, і маленьким ручкам не буде гаряче. Така весела мордочка кота підніме настрій усій родині. І щоб не боротися за право пити з улюбленої чашки, краще мати кожному свою!
Це чудовий подарунок до будь-якого свята дитині, та й дорослому)
Це чудовий подарунок до будь-якого свята дитині, та й дорослому)
| Основні | |
|---|---|
| Тип склянки | Низький |
| Матеріал | Боросилікатне скло |
| Об`єм | 300 мл |
| Висота | 90 мм |
| Верхній діаметр | 80 мм |
| Нижній діаметр | 60 мм |
| Колір | Прозорий |
| Декоративне оформлення | Матування |
| Тематика декору, малюнка | Тварини |
| Кількість в наборі | 2 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Підходить для гарячих напоїв | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | З подвійним дном |
| Вид | Чайна; Кавова; Чашка; Кухоль |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Наявність | Да |
| Сегмент | HoReCa; Для домашнього користування |
| Кількість предметів в наборі, шт | 2 |
| Можна мити в посудомийній машині | Немає |
| Готовий до відправлення | Готовий до відправлення |
| Тип постачання | Набір |
| Об'єм, мл | 300 |
- Ціна: 390 ₴



