Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Скляний чайник - Заварник 600 мл
Скляний чайник для заварювання з боросилікатного скла. Термоскло дозволяє гріти воду на будь-якій плиті і навіть на відкритому вогні. Лекгій та міцний, зручної форми, з подовженим носиком. Заварник з кришкою та ситечком для затримки крупнолистового чаю. Силіконовий обідок кришки прилягає щільно і не випаде при нахилі. Знизу кришка має дно з нержавіючої сталі, не піддається промоканню та деформації.
Матеріал: боросилікатне скло, нержавіюча сталь. Об'єм: 600 мл. Максимальний діаметр 14 см. Висота: 10 см. Колір: прозорий. Термостійкість: -20…+150°C. Використання посудомийної машини: так. Гарантія: 1 місяць для виробничого шлюбу. Термін придатності: не обмежена, не вимагає особливих умов зберігання.
Скляний чайник для заварювання з боросилікатного скла. Термоскло дозволяє гріти воду на будь-якій плиті і навіть на відкритому вогні. Лекгій та міцний, зручної форми, з подовженим носиком. Заварник з кришкою та ситечком для затримки крупнолистового чаю. Силіконовий обідок кришки прилягає щільно і не випаде при нахилі. Знизу кришка має дно з нержавіючої сталі, не піддається промоканню та деформації.
Матеріал: боросилікатне скло, нержавіюча сталь. Об'єм: 600 мл. Максимальний діаметр 14 см. Висота: 10 см. Колір: прозорий. Термостійкість: -20…+150°C. Використання посудомийної машини: так. Гарантія: 1 місяць для виробничого шлюбу. Термін придатності: не обмежена, не вимагає особливих умов зберігання.
| Основні | |
|---|---|
| Тип посуду | Заварювальний чайник |
| Матеріал | Боросилікатне скло |
| Прес-фільтр | Немає |
| Ситечко | Є |
| Об`єм | 600 мл |
| Колір | Прозорий |
| Висота | 120 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Діаметр | 120 мм |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал ручки | скло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність | Да |
- Ціна: 320 ₴







