Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Заварник 1000мл з бамбуковою кришкою
Матеріал: боросилікатне скло, нержавіюча сталь. Об'єм: 1000 мл. Максимальний діаметр 14 см. Висота: 12,5 см. Колір: прозорий. Термостійкість: -20…+150°C. Використання посудомийної машини: так.Підставка для чайника легко перетворює звичайне чаювання на затишний, красивий і реласкуючий процес. Напій довго залишиться гарячим, настрій домашнім, обстановка романтичною)
Виріб виконаний з легкого та екологічного термоскла.
Підставка для заварника зі свічкою в комплекті підійде під будь-який чайник з діаметром дна до 12 см.
| Основні | |
|---|---|
| Тип посуду | Заварювальний чайник |
| Матеріал | Скло |
| Прес-фільтр | Немає |
| Ситечко | Є |
| Об`єм | 1000 мл |
| Колір | Прозорий |
| Висота | 140 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Діаметр | 120 мм |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Ardesto |
| Матеріал ручки | скло |
| Матеріал кришки | Дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | З фільтром |
| Об'єм, мл | 1000 |
| Призначення | Для гарячих напоїв |
| Наявність | Да |
| Матеріал корпусу | Термоскло |
| Сегмент | HoReCa; Для дому |
| Странапроизводитель товару | Китай |
| Кількість предметів в наборі | 1 |
| Новий бу | Новий |
- Ціна: 500 ₴









