Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тарілка супова 20 см Bagheria Bright white Ardesto AR2920WGC біла.
Однотонна вишукана ємність з вишуканим оформленням. Така супова тарілка має акуратну круглу форму та оптимальний обсяг.
Керамічний посуд зачаровує своїм чудовим оформленням.
Колекція посуду Bagheria від бренду Ardesto виготовлена зі 100% екологічно чистої кераміки.
Однотонний посуд з кераміки - чудове рішення для святкової сервіровки столу та повсякденного використання.
Особливості столового посуду Ardesto:
виготовлена з кам'яної кераміки – на 100% екологічно чистий матеріал; не здатна вступати в реакцію з їжею, змінювати її властивості та виділяти сторонні речовини; можна використовувати в посудомийній машині та свч; вона нагрівається плавно і рівномірно, довго утримує тепло; завдяки рівному, гладкому покриттю, кераміка відштовхує жири; не вимагає особливого догляду, легко миється м'якою губкою зі звичайним миючим засобом.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Тип тарілки | Супова |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Кераміка |
| Діаметр | 200 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 60 мм |
| Колір | Білий |
| Декоративне оформлення | Без декору |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Об`єм | 600 мл |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Субтитри |
| Можна мити в посудомийній машині | Так |
| Дизайн | Пасхальній; Для неї; Для нього |
| Кількість персон | 1 |
| Рекомендації по миттю і чистку | Не використовувати абразивні засоби |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Наявність | Да |
| Сегмент | Для домашнього використання. Для барів, ресторанів |
| Основний колір | Білий |
| Тип постачання | Один предмет |
| Країна виробник товару | Китай |
- Ціна: 140 ₴



