Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Заварник 1000 мл
Матеріал: боросилікатне скло, нержавіюча сталь.
Об'єм: 1000 мл.
Максимальний діаметр 14 см.
Висота: 12,5 см.
Колір: прозорий.
Термостійкість: -20…+150°C.
Використання посудомийної машини: так.
Гарантія: 1 місяць для виробничого шлюбу.
Термін придатності: не обмежений, не потребує особливих умов для зберігання.
Матеріал: боросилікатне скло, нержавіюча сталь.
Об'єм: 1000 мл.
Максимальний діаметр 14 см.
Висота: 12,5 см.
Колір: прозорий.
Термостійкість: -20…+150°C.
Використання посудомийної машини: так.
Гарантія: 1 місяць для виробничого шлюбу.
Термін придатності: не обмежений, не потребує особливих умов для зберігання.
| Основні | |
|---|---|
| Тип посуду | Заварювальний чайник |
| Матеріал | Боросилікатне скло |
| Прес-фільтр | Немає |
| Ситечко | Є |
| Об`єм | 1000 мл |
| Колір | Прозорий |
| Висота | 130 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Діаметр | 130 мм |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал ручки | скло |
| Матеріал кришки | Дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | З фільтром |
| Об'єм, мл | 1000 |
| Призначення | Для гарячих напоїв |
| Наявність | Да |
| Матеріал корпусу | Термоскло |
| Сегмент | HoReCa; Для дому |
| Странапроизводитель товару | Китай |
| Кількість предметів в наборі | 1 |
| Готовий до відправлення | Готовий до відправлення |
| Новий бу | Новий |
| Статус товару | Є в наявності |
| Товари з акціями | Акція |
- Ціна: 390 ₴







