Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сковорода гриль-газ Edenberg EB-3410 - це повноцінний барбекю у вас на кухні. Насолоджуйтеся смаком улюблених гриль-страв з м'яса, курки, риби і овочів. Завдяки гриль-газу ви зможете приготувати безліч не тільки смачних і дієтичних, але також різноманітних і корисних страв. Гриль-газ працює за принципом конвекції гарячого повітря. Гаряче повітря проходить через центральний отвір і відбиваючись від кришки обдуває їжу і виходить через бічні отвори. Завдяки тому, що немає прямого контакту з поверхнею, що нагрівається, не потрібно використовувати масло або жир для приготування ваших улюблених страв. при цьому зберігається смак і соковитість, а також корисні властивості продуктів. Емальовані покриття володіє високою термостійкістю, стійкістю до механічного впливу. Проводиться шляхом нанесення на металеву основу грунтової і покривної емалі з подальшим випалюванням у печах при температурі +900°C. Використання. Сковорода встановлюється на малу або середню конфорку, строго по центру, вогонь не повинен торкатися сковороди. В неї наливається трохи води або дно застеляється фольгою, щоб уникнути пригорання покриття, на яке буде стікати жир. Язики полум'я не повинні стосуватися частини дна для підтримки постійної температури. Запаліть конфорку і прогрійте 2-5 хвилини, встановіть решітку і викладайте продукти. Потім накрийте кришкою. Для досягнення оптимального ефекту, як можна рідше піднімати кришку. Для отримання хрусткої засмаженою скоринки з усіх сторін — в процесі приготування, переверніть блюдо. Ефект пароварки. Для приготування на пару заглиблення в піддоні заповнюється водою, а отвір для газової конфорки закривається фольгою. Ефект духової шафи. Сковороду гриль-газ так само можна використовувати для запікання продуктів у фользі. Загорніть продукти у фольгу і отримаєте чудові смачні і корисні запечені страви.
| Основные | |
|---|---|
| Тип посуды | Сковорода-гриль |
| Состояние | Новое |
| Количество в наборе | 4 шт |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Форма | Круглая |
| Верхний диаметр посуды | 33 (см) |
| Длина посуды | 33 см |
| Ширина посуды | 33 см |
| Высота стенок | 5.5 см |
| Съемная ручка | Да |
| Антипригарное покрытие | Эмаль |
| Крышка | нержавеющая сталь |
| Количество ручек | 1 |
| Материал ручек | Нержавеющая сталь |
| Индикатор нагрева | Нет |
| Подходит для индукционных плит | Нет |
| Производитель | Edenberg |
| Страна производитель | Германия |
| Дополнительные характеристики | |
| Многослойное дно | Нет |
| Толщина дна | 1 мм |
| Толщина стенки | 1 мм |
| Крышка с отверстием для выхода пара | Нет |
| Сливной носик | Нет |
| Цвет | Черный |
| Использование в духовке | Да |
| Использование в микроволновке | Да |
| Хранение в холодильнике | Да |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр, см | 33 |
| Особенности | Съемная ручка |
| Количество предметов, шт | 4 |
| Наличие | есть |
| Страна регистрации бренда | Германия |
| Тип | Сковороди гриль-газ |
| Странапроизводитель товара | Германия |
| Можно мыть в посудомоечной машине | Да |
| Внутреннее антипригарное покрытие | Эмаль |
| Тип крепления ручек | Съемные |
| Совместимость с источниками тепла | Газовые плиты |
| Рекомендации по мытью и чистке | Не использовать абразивные средства |
| Советы по уходу за посудой | Не рекомендуется резкий перепад температур |
| Рекомендации по уходу | Использовать силиконовые или деревянные принадлежности |
- Цена: 720 ₴












